GRUPA JANISZ

GRUPA JANISZ SA powstała w 2014 roku i jest odpowiedzią na wyzwania jakie stawia przed nami rynek i oczekiwania Klientów. Bazując na 20-letnim doświadczeniu stworzyliśmy grupę firm, dzięki którym zwiększamy konkurencyjność i śmiało zaznaczamy swoją pozycję na rynku motoryzacyjnym. Naszym Klientom gwarantujemy nie tylko jakość, ale i kompleksowość usług. Miarą naszego sukcesu jest satysfakcja Klientów indywidualnych, których posiadamy w naszej bazie około 5000 tysięcy oraz pozytywna opinia współpracujących z nami partnerów handlowych.

GRUPA JANISZ konsolidując swoją działalność zapewnia Klientom szeroki wachlarz usług – od profesjonalnego doradztwa i analizy potrzeb, po zakup samochodu i serwis każdej marki w pełnym zakresie. GRUPĘ JANISZ tworzą trzy firmy:

JANISZ Usługi Samochodowe

logo_janisz-uslugi_samochodoweTo wiodący na rynku serwis kompleksowych usług samochodowych. W jednej lokalizacji oferujemy Państwu możliwość wykonania napraw mechanicznych, blacharsko – lakierniczych, załatwienia formalności związanych z likwidacją szkód komunikacyjnych oraz dokonanie napraw bezgotówkowych. W naszym serwisie możecie też Państwo skorzystać z profesjonalnego doradztwa ubezpieczeniowego oraz dokonać zakupu ubezpieczenia dostosowanego do indywidualnych potrzeb.

JAN1SZ MOTORSPORT

logo_janisz-motorsportWszystko co robimy, robimy z pasją. To nasza filozofia prowadzenia firmy. Firma Janisz, jako jedna z niewielu w Trójmieście, jest w stanie zapewnić Państwu sukces w sporcie samochodowym. Wieloletnie doświadczenie w naprawach i wyczynowych przeróbkach samochodów Subaru sprawiło, że jesteśmy gotowi na każde wyzwanie związane z pojazdami spod znaku Plejad.

CAR REPUBLIC

logo_carrepublicDoświadczenie w dziedzinie motoryzacji, skierowało firmę w kierunku rozszerzeniu działalności o sprzedaż pojazdów. W roku 2013 rozbudowaliśmy nasz serwis, jego częścią stał się nowoczesny Salon Sprzedaży samochodów używanych. Znajdą Państwo u nas samochody wszystkich marek, których stan techniczny gwarantujemy naszym certyfikatem jakości. Oferujemy przede wszystkim pojazdy pochodzące z polskiej sieci dilerskiej, ze sprawdzoną historią serwisową.

POLITYKA FIRMY

Na pierwszym miejscu stawiamy Klienta – taka jest polityka GRUPY JANISZ. Mając pełną świadomość tego, że dalszy rozwój naszej firmy zależy od zadowolenia naszych Klientów wdrożyliśmy i ciągle doskonalimy Zarządzanie Jakością. Starannie analizujemy każdą potrzebę i każdy przypadek, tak aby dobrać i zaproponować najkorzystniejsze dla Klienta rozwiązania.

Dzięki kompleksowej ofercie i konkurencyjnym cenom Nasz Klient oszczędza czas i pieniądze! 

podpis_kj

Właściciel

Polityka Jakości została zatwierdzona w dniu 08.01.2013