Nasze wartości

Nasze wartości określają sposób w jaki prowadzimy swoją działalność biznesową i podchodzimy do otaczającego nas środowiska. Podstawowe wartości GRUPY JANISZ to szacunek i zaufanie w relacjach z Klientami i kontrahentami oraz wysoka jakość świadczonych usług. Dążymy do stworzenia poczucia bezpieczeństwa naszym Klientom, którzy powierzają nam swój samochód i wszystkie związane z nim działania.

GRUPA JANISZ jest firmą społecznie odpowiedzialną i uważa się za integralną część społeczności, w której funkcjonuje. Samodzielnie lub we współpracy z organizacjami lokalnymi przyczyniamy się do promowania aktywnego stylu życia.

Odpowiedzialność za środowisko stała się dla nas równie ważnym aspektem codziennych działań. Używamy produktów zawierających komponenty przyjazne ekologii, w tym farby wodnorozcieńczalne firmy RM. Na pomorskim rynku jesteśmy pionierami w zakresie wprowadzania nowatorskich technologii ograniczających działanie szkodliwych czynników – stosujemy między innymi ekologiczne komory lakiernicze. Segregując odpady, utylizując oleje i części za pośrednictwem wyspecjalizowanych firm dbamy o nasze otoczenie.